Odwiedź Kraków rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Badania zachowań komunikacyjnych krakowian

Od 20 października do końca miesiąca w wybranych losowo 500 mieszkaniach i domach pojawią się ankieterzy firmy „Wołkiewicz - Realizacja Badań Marketingowych i Społecznych” działającej na zlecenie Miasta. Będą badać potrzeby i zachowania komunikacyjne krakowian.

Od wielu lat w Krakowie prowadzone są cykliczne badania mające na celu określenie potrzeb komunikacyjnych mieszkańców Krakowa. „Ma to pomóc w planowaniu lepszej komunikacji w mieście” – wyjaśnia Józefa Kęsek, dyrektor Biura Infrastruktury UMK.

Tegoroczna edycja badania rusza 20 października. Od tego dnia do końca miesiąca, w wybranych losowo 500 mieszkaniach i domach pojawią się pracownicy firmy „Wołkiewicz - Realizacja Badań Marketingowych i Społecznych”, działającej na zlecenie Biura Infrastruktury Miasta Urzędu Miasta Krakowa. „Ankieterzy wyposażeni w zaświadczenie Biura Infrastruktury Miasta będą prosić o udzielenie odpowiedzi na temat potrzeb i zachowań komunikacyjnych” – informuje Józefa Kęsek. „Od współpracy w tym zakresie zależy kształt komunikacji w Krakowie” - dodaje dyrektorka Biura Infrastruktury Miasta.

Wszystkie informacje uzyskane podczas ankiety będą całkowicie anonimowe, prezentowane jedynie w formie zbiorczych zestawień. Informacje lub opinie pojedynczych osób nigdzie nie będą prezentowane. (M).

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2010-10-21
Data aktualizacji: 2010-10-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź