Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zgłoś problem / palenisko

Za pośrednictwem formularza można zgłaszać interwencje dotyczące funkcjonowania miasta. Ponadto tą drogą można także zgłaszać ekointerwencje, w tym m.in. przypadki palonych śmieci czy podejrzanego dymu z komina. Zgłoszona sprawa zostanie niezwłocznie przekazana odpowiednim służbom.

 

Interwencje można również zgłaszać:

  • telefonicznie: 12 616 80 00, w godzinach 8.00–16.00
  • mailowo: interwencje@um.krakow.pl
  • pisemnie: Urząd Miasta Krakowa, Wydział Komunikacji Społecznej, pl. Wszystkich Świętych 3-4, 31-004 Kraków, z dopiskiem „INTERWENCJE”

Prosimy o wypełnienie poniższego zgłoszenia.

Zgłoszona sprawa zostanie niezwłocznie przekazana do rozpatrzenia.

Zgłoś problem
Dodaj załącznik
Dodaj

    Kod weryfikujący
    Dane osobowe użytkowników zbierane przez Miejską Platformę Internetową, przetwarzane są w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia lub na podstawie innych ustawowych przesłanek uprawniających do przetwarzania danych, w celu umożliwienia użytkownikom: udziału w konkursach, zgłaszania interwencji za pośrednictwem elektronicznego modułu interwencyjnego, głosowania na elektronicznej platformie do głosowania, udziału w czatach i forach dyskusyjnych, w trakcie prowadzonych konsultacji społecznych, zgłaszania pytań poprzez Internetowy Dziennik Zapytań (IDZ), będący elementem Biuletynu Informacji Publicznej (BIP), otrzymywania Newslettera „Magicznego Krakowa” oraz aktywności na oficjalnym profilu Krakowa w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Twitter, Instagram). Zbiór zgromadzonych przez Miejską Platformę Internetową danych osobowych użytkowników traktowany jest jako wydzielona baza danych, przechowywana na serwerze w specjalnej strefie bezpieczeństwa, zapewniającej właściwą ochronę. Pełen dostęp do bazy danych posiada jedynie niewielka liczba uprawnionych pracowników, zajmująca się administracją bazy.
    Pola oznaczone * są wymagane