Odwiedź Kraków rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Korzystaj z propozycji partnerów programu #zwiedzajKrakow

Od 1 lipca można korzystać z oferty partnerów programu #zwiedzajKrakow będącego częścią kampanii „Kraków nieodkryty”. Na mieszkańców Krakowa oraz turystów, którzy spędzą w mieście co najmniej jedną noc, czekają atrakcyjne oferty przygotowane przez partnerów inicjatywy.

Fot. Magiczny Kraków

Trwa ogólnopolska kampania „Kraków nieodkryty” – zaproszenie do Krakowa znajdziemy teraz na wielkoformatowych reklamach wyeksponowanych w największych polskich miastach, w mediach, w internecie, w kanałach podróżniczych i naukowych, a także w radiu i prasie. Kampanii towarzyszy program #zwiedzajKrakow, w ramach którego można korzystać z szeregu atrakcji oferowanych przez partnerów programu, do którego dołączyło już ponad 200 lokalnych firm i instytucji.

Od 1 lipca można liczyć na 20-procentową zniżkę na rozmaite atrakcje: wizytę w muzeach, odkrywanie miasta z przewodnikiem, nocleg z widokiem na Sukiennice czy uliczki Kazimierza, smakowite dania i pyszną kawę w krakowskich lokalach czy zakupy i usługi u lokalnych przedsiębiorców. Zamek Królewski na Wawelu zamiast zniżki proponuje specjalną ofertę - kupując bilet wstępu można liczyć na dodatkowy bilet na Basztę Sandomierską albo do Ogrodów Królewskich. Obiekty biorące udział w programie łatwo rozpoznać po naklejkach z napisem #zwiedzajKrakow.

Wzór naklejki:

Kraków nieodkryty

Jak otrzymać rabat? Wystarczy przy kasie okazać kartę #zwiedzajKrakow (otrzymają ją osoby, które spędzą przynajmniej jedną noc w obiekcie noclegowym mającym status partnera programu) lub jedną z kart miejskich: Kartę Krakowską, Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem lub Krakowską Kartę Rodzinną 3+.

Kartę #zwiedzajKrakow można otrzymać w recepcji obiektu noclegowego. Karta uprawnia też do korzystania z ulgowego biletu 72-godzinnego w komunikacji miejskiej.

Wzór karty:

Kraków nieodkryty

- Kraków, jak wiele innych miast, stawia teraz czoła skutkom sytuacji kryzysowej wywołanej przez pandemię. Zależy nam na szybkiej poprawie kondycji przedsiębiorstw działających w szeroko pojętym sektorze turystyki i pobudzeniu lokalnej gospodarki. Dlatego zachęcam mieszkańców i turystów do korzystania z bogatej oferty krakowskich firm, a lokalnych przedsiębiorców zapraszam do współpracy i dołączenia się do programu #zwiedzajKrakow – mówi Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa.

Program #zwiedzajKrakow potrwa do końca października. Za nami pierwszy etap naboru przedsiębiorców do programu, ale akcja trwa nadal i organizatorzy zachęcają do przystąpienia wszystkich zainteresowanych. Program #zwiedzajKraków wspiera dodatkowo kampania internetowa emitowana na smartfony i desktopy. 

Listę partnerów, którzy przystąpili do programu oraz szczegółowe informacje można znaleźć tutaj, a dodatkowe informacje na stronie www.krakow.travel

Inicjatorem programu #zwiedzajKrakow jest Urząd Miasta Krakowa we współpracy z Krakowskim Biurem Festiwalowym, Małopolską Organizacją Turystyczną, Krakowską Izbą Turystyki, Izbą Przemysłowo-Handlową w Krakowie, Krakowską Kongregacją Kupiecką, Małopolską Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Małopolską Izbą Hotelarstwa Gremium oraz Izbą Gospodarczą RH plus.

pokaż metkę
Autor: Anna Latocha
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-07-03
Data aktualizacji: 2020-07-10
Powrót

Zobacz także

Znajdź