Odwiedź Kraków rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wyrusz w podróż z Krakowem otwartym na świat

Szukasz ciekawych zakamarków świata?  Chcesz poznać kulturę i tradycję zagranicznych miast? Zaplanuj swoją wymarzoną podróż z „Krakowem otwartym na świat” i ciesz się wakacjami!

Mobilna aplikacja My KRK oraz wortal „Kraków otwarty na świat” z pewnością umilą planowanie wakacji każdemu podróżnikowi. Znajdziemy tam zarówno ważne i przydatne informacje, jak również ciekawe artykuły tematyczne, które przybliżą nam tradycje, kulturę i historię innych miast.

W zakładkach znajdziemy m.in.:

Przewodnik tematyczny „Miasto dla...” czyli praktyczne wskazówki dla zwolenników „nietradycyjnego”zwiedzania. Ci, którzy podczas zagranicznych wojaży lubią skupić się na specyfice kulinarnej, zakupach i modzie, czy miejscach znanych jako ośrodki pielgrzymkowe z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Cykl Dawno temu w pewnym mieście to spis ciekawostek historycznych o wybranych miastach o nierzadko  detektywistycznym posmaku.

Międzynarodowy kalejdoskop kulturalny - to wymarzony dział dla otwartych na świat intelektualistów, moli książkowych, melomanów, miłośników sztuki czy kultury popularnej. Poznajcie kulturalne trendy związane z różnymi krajami!

Jeżeli interesują was nowoczesne aspekty urbanizacji, technologia i innowacje – zajrzyjcie do tekstów publikowanych w cyklu Miasto przyszłości.

A gdy już zaspokoimy swoją ciekawość zagranicznych miast, warto przypomnieć sobie o międzynarodowym charakterze naszego rodzimego Krakowa! W dziale Zawód dyplomata publikujemy wywiady z przedstawicielami krakowskiego korpusu konsularnego, z kolei rozpoczętym niedawno cyklu Przystanek Kraków będziemy przybliżać sylwetki sławnych i wybitnych obcokrajowców, którzy w przeszłości odwiedzili nasze miasto.

Rozpocznij wakacje z Krakowem Otwartym na Świat!

pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-06-30
Data aktualizacji: 2015-06-30
Powrót

Zobacz także

Znajdź