Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Święto Zmarłych – informacje praktyczne

Zmiany w komunikacji miejskiej i organizacji ruchu drogowego w obrębie krakowskich cmentarzy, informacje praktyczne dotyczące infrastruktury cmentarnej, pomocy dla osób z niepełnosprawnościami, a także orientacyjne plany nekropolii. Zachęcamy do zapoznania się z naszym świątecznym informatorem.

Fot. krakow.pl

Komunikacja miejska:

Ze względów bezpieczeństwa oraz licznych ograniczeń w ruchu pojazdów w rejonach cmentarnych, sugerujemy korzystanie z komunikacji miejskiej.

Uwaga! W tym roku w związku z budową trasy S7 nie da się dojechać tramwajem bezpośrednio do cmentarza Grębałów. Tramwaje linii nr 1 i 5 dojeżdżają do przystanku „Wańkowicza”. Osoby, które będą chciały dojechać do tego cmentarza, będą miały do dyspozycji aż 15 linii autobusowych.

W rejonie cmentarzy Grębałów, Prądnik Czerwony oraz cmentarza Rakowickiego inspektorzy ruchu rozdają ulotki z trasami linii dodatkowych oraz udzielać informacji.


Zmiany w organizacji ruchu drogowego:

W związku z wprowadzanymi czasowymi zmianami w organizacji ruchu drogowego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, dostosowanie się do oznakowania oraz sygnałów i poleceń wydawanych przez służby porządkowe.

Informacje praktyczne:

Orientacyjne plany cmentarzy [do pobrania w formacie PDF]:

Wydarzenia kulturalne:

Pozostałe informacje:

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Karolina Wasyl
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-10-23
Data aktualizacji: 2023-11-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź