Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Edukacyjna akcja Krakowskiej Izby Adwokackiej „Po(d)słuchaj adwokata”

Pod koniec 2017 roku w 155-lecie Krakowskiej Izby Adwokackiej ruszył projekt edukacyjny „Po(d)słuchaj adwokata”. To kilkuminutowe audycje w formie podcastu – do pobrania w formie MP3. Ich celem jest edukacja prawna społeczeństwa w zakresie najbardziej praktycznych zagadnień prawnych, prowadzona w przystępny, komunikatywny sposób.

materiały prasowe / Okręgowa Rada Adwokacka

W ciągu najbliższych miesięcy na stronach „Magicznego Krakowa” będą gościć najciekawsze audycje. Wszystkie dostępne są na stronie pomocadwokata.com.

W najnowszym nagraniu adwokat Aleksander Gut, w rozmowie z adwokat Katarzyną Kosiorkiewicz, opowiada słuchaczom „Jak jeździć na nartach zgodnie z prawem, a nie tylko ze sztuką”. W krótkiej i przystępnej rozmowie, również dla osób spoza świata prawnego, przekazuje najważniejsze zasady, jakimi powinni kierować się miłośnicy białego szaleństwa. Wspomina o wielu aspektach jazdy na nartach i snowboardzie – od obowiązku noszenia przez dzieci i młodzież kasku, przez reguły ruchu narciarzy po stoku, aż po to zasady zachowania się w razie wypadku. Znalazło się również miejsce na narciarski savoir-vivre, są też złote rady dla wszystkich wybierających się na stok.

Gorąco zachęcamy do śledzenia kolejnych podcastów, w których znani adwokaci będą poruszali ważne zagadnienia prawne związane z naszym codziennym życiem. Po(d)słuchaj adwokata, a przekonasz się, że prawo można zrozumieć!

pokaż metkę
Osoba publikująca: MARCIN DROBISZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2018-03-23
Data aktualizacji: 2018-03-23
Powrót