Nasze miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Rodzice o Krakowskiej Wyprawce

Krakowska Wyprawka to wyjątkowy prezent dla najmłodszych, który ma ich powitać w społeczności miasta. Miejski projekt został pozytywnie przyjęty przez krakowian. Jakie wrażenia po otrzymaniu upominków towarzyszą rodzicom i ich pociechom? Prezentujemy kilka najciekawszych opinii na temat miejskiej wyprawki!

Bogusław Świerzowski / kraków.pl

– W odpowiedzi na otrzymaną Krakowską Wyprawkę, chciałem serdecznie podziękować za gratulacje oraz – w imieniu swojego syna Jana – za życzenia i ciepłe słowa, które otrzymaliśmy wraz z upominkiem. Niezmiernie jest mi miło i czuję ogromną dumę, że jestem krakowianinem oraz że mogłem się przyczynić do tego, iż mój kolejny syn może być mieszkańcem naszego miasta. Przyznaję, że Krakowska Wyprawka jest wspaniałym projektem i raz jeszcze dziękuję.

Piotr

***

– Zwracam się z uprzejmą prośbą i zapytaniem jednocześnie, czy istnieje szansa zakupu kocyka z Lajkonikiem, który jest częścią wyprawki krakowskiej? Córeczka tak pokochała ten, który otrzymała od Państwa w ubiegłym roku, że stał się jej towarzyszem praktycznie przez całą dobę, przez co ciężko wziąć go choćby na chwilę do prania. Będę serdecznie wdzięczna za odpowiedź.

Klaudia

***

– Otrzymałam dzisiaj wyprawkę. Chciałabym bardzo podziękować za piękne prezenty. Idealnie skomponowana paczka – duży kocyk, większe body (obawiałam się, że syn już się nie zmieści bo rośnie jak na drożdżach a tu taka miła niespodzianka) i fajna czapka. Super grafika – obwarzanki, lajkonik i oko smoka. Bardzo oryginalna grzechotka. Naprawdę fajnie to Państwo wymyśliliście, inne miasta powinny brać przykład!

Karolina

***

– Piszę do Państwa z pytaniem czy jest możliwość otrzymania lub kupienia samego kocyka wchodzącego w skład Krakowskiej Wyprawki? Złożyłam odpowiedni wniosek (w załączniku) po urodzeniu synka w czerwcu zeszłego roku i dostaliśmy piękny zestaw. Niestety mogliśmy się nim cieszyć tylko do ostatniego tygodnia, ponieważ kocyk zgubił się na jednym ze spacerów… Stanowił dla nas wartość sentymentalną i był miłą pamiątką stąd moje pytanie i prośba o informację. Chętnie zapłacę za nowy kocyk jeśli to byłoby możliwe.

Alina

***

– Dostaliśmy wyprawkę i bardzo nam się spodobała! Spodziewałam się sudokremu i pampersów, a tu takie zaskoczenie. Śliczne tekstylia i cudna Bajozabawka (drewniane zabawki bardzo cenimy).

Maria

***

– Bardzo dziękuje w imieniu mojej córeczki za przemiły prezent w postaci Krakowskiej Wyprawki, jaki otrzymała po urodzeniu. Każda rzecz w nim zawarta jest wyjątkowa ponieważ nie jest dostępna nigdzie indziej, a przedmioty bardzo praktyczne. Gabrysi najbardziej spodobała się grzechotka-gryzaczek w kształcie smoka wawelskiego. Mimo że posiada wiele innych kolorowych gryzaków i zabawek zwykle wybierała właśnie tę jedną drewnianą, biało-czarną prostą zabawkę, z którą nie rozstawała się nawet na spacerach. Niestety musieliśmy się z nią pożegnać, ponieważ grzechotka zniszczyła się po wielokrotnych upadkach :(

Gdyby była taka możliwość, aby podarować drugi raz taką grzechotkę Gabrysi będziemy bardzo wdzięczni, a moja córeczka szczęśliwa.

Izabela


Napisz do nas

Zachęcamy rodziców i opiekunów do przesyłania swych opinii na temat Krakowskiej Wyprawki. Najciekawsze teksty opublikujemy, a ich autorzy otrzymają upominki związane z miastem: krakowska.wyprawka@um.krakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-11-22
Data aktualizacji: 2022-05-19
Powrót