Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Konsultacje o rozwoju zieleni w Krakowie

Masz wizję, jak zarządzać terenami zielonymi w naszym mieście oraz pomysły, jak skutecznie dbać o rozwój zieleni publicznej? Jeśli tak, weź udział w konsultacjach projektu dokumentu „Kierunki Rozwoju i Zarządzania Terenami Zieleni w Krakowie na lata 2017-2030”. Swoje uwagi i opinie można przesyłać pocztą, drogą mailową oraz zgłaszać je podczas specjalnych dyżurów z ekspertami w Miejskim Centrum Dialogu. Konsultacje potrwają do 19 maja.

Fot. Bogusław Świerzowski

Dodatkowo, 27 kwietnia, o godzinie 17.00, w sali Portretowej Urzędu Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4, odbędzie się prezentacja dokumentu, połączona ze spotkaniem z autorami. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału!

Treść projektu dokumentu jest dostępna TUTAJ.

Wszystkie pytania i uwagi należy kierować na adres mailowy: miastowzieleni@um.krakow.pl lub listownie na adres: Wydział Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Krakowa, os. Zgody 2, 31 - 949 Kraków, najpóźniej do 19 maja. Uwagi przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Dyżury ekspertów w Miejskim Centrum Dialogu przy ul. Brackiej 10 odbędą się 4, 8, 11, 18 maja w godzinach 16.00 – 20.00.

Kierunki rozwoju zieleni plakat

 

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-04-21
Data aktualizacji: 2017-04-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź