Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Przyjdź na Dzień Otwarty

Poszukujesz pracy? Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych? Nie masz dostępu do aktualnych ofert pracy zamieszczonych w Internecie? Potrzebujesz pomocy w rekrutacji pracowników? Przyjdź dziś do Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie (18 stycznia, sobota) w godz. 9-14 na Dzień Otwarty.

Dzień Otwarty skierowany jest do pracodawców, osób bezrobotnych i poszukujących pracy (również niezarejestrowanych w Urzędzie).

Podczas Dnia Otwartego będzie można uzyskać informacje dotyczące: sytuacji na lokalnym rynku pracy, zasad i dokumentów niezbędnych do rejestracji w Urzędzie, możliwości skorzystania przez pracodawców i osoby bezrobotne z pomocy oferowanej przez Urząd, zasad i terminów rekrutacji do projektu "Różne drogi jeden cel".

Dla odwiedzających zostaną uruchomione stanowiska, w ramach których będzie można: dokonać rejestracji w Urzędzie jako osoba bezrobotna lub poszukująca pracy (w tym również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności), skorzystać z pośrednictwa pracy, gdzie zaprezentowane zostaną aktualne wolne miejsca pracy w kraju i zagranicą. Zainteresowani będą mogli skorzystać z pomocy doradcy zawodowego, który przeprowadzi test predyspozycji zawodowych, udzieli indywidualnej porady zawodowej, sprawdzi poprawność przygotowanych dokumentów aplikacyjnych oraz pomoże w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych: CV i listu motywacyjnego. Pod okiem Lidera klubu pracy będzie można skorzystać ze stanowisk komputerowych i dostępu do Internetu. Podczas Dnia Otwartego przewidziana jest także prezentacja na temat usług i instrumentów rynku pracy.

pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2014-01-14
Data aktualizacji: 2014-01-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź