Rada Miasta rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Tak dla dotacji

Radni zajęli się opiniowaniem projektów uchwał podczas posiedzenia Komisji Budżetowej. Zagłosowali za udzieleniem dotacji instytucjom kultury.

Komisja pozytywnie zaopiniowała projekty uchwał w sprawach: udzielenia dotacji Muzeum Armii Krajowej, udzielenia dotacji miejskim instytucjom kultury na realizację zadań uznanych przez dzielnice za priorytetowe, zmiany uchwały nr CXIV/1537/10 Rady Miasta Krakowa z dnia 20 października 2010 roku w sprawie źródeł dochodów gromadzonych na wydzielonym rachunku i ich przeznaczenia oraz sposobu i trybu sporządzania planów finansowych dla wydzielonych rachunków dochodów samorządowych jednostek budżetowych, a także w sprawie zmian w budżecie Miasta Krakowa na rok 2013 dotyczących zwiększenia planu dochodów i wydatków w dziale 600.

Ponadto komisja pozytywnie zaopiniowała wykazy lokali użytkowych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków, przeznaczonych do zbycia na rzecz najemców. Pozytywnie zaopiniowane zostało również przeznaczenie zajętego gminnego lokalu użytkowego położonego w budynku wspólnotowym mieszczącym się na os. Teatralnym 28 w Krakowie, do wynajęcia w trybie aukcji celowej, z przeznaczeniem na cukiernię, w której produkcja i sprzedaż artykułów cukierniczych prowadzona jest w tym samym lokalu przez mikroprzedsiębiorców, z wyłączeniem podmiotów oferujących wytwarzane przez siebie produkty w więcej niż jednym lokalu lub na stoisku w obiekcie handlowym.

pokaż metkę
Autor: BŁAŻEJ SIEKIERKA
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2013-09-11
Data aktualizacji: 2013-09-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź