Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Bieg na pamiątkę odzyskania wolności

2021-10-25

103 lata temu Kraków jako pierwsze duże polskie miasto odzyskał niepodległość. Już od czwartku 28 października odbywać się będą się z tej okazji obchody rocznicowe.

O sprawach ważnych dla dzielnic na Konwencie

2021-10-25

W środę 27 października o godzinie 16.00 w salach Lea i Kupieckiej przy pl. Wszystkich Świętych 3-4 odbędzie się posiedzenie Konwentu Przewodniczących Rad i Zarządów Dzielnic Miasta Krakowa.

Radni z wizytą na budowie klastra

2021-10-22

Radni z Komisji Dialogu Obywatelskiego oraz Komisji Innowacji i Wykorzystania Funduszy Unijnych odwiedzili budowę Klastra Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22.

Radni obradowali – podsumowanie 70. sesji RMK

2021-10-21

Podczas 70. sesji Rady Miasta Krakowa, która trwała ponad 7 godzin radni przyjęli 21 uchwał, a 23 procedowali podczas pierwszych czytań.

Wniosek jednogłośnie przyjęty

2021-10-21

Wniosek w sprawie zmywania ulic i chodników oraz informacja na temat kontroli palenisk w ramach Uchwały antysmogowej - o tym dyskutowali radni na posiedzeniu Komisji Ekologii i Ochrony Powietrza.

XIX edycja Szkoły Debaty

2021-10-21

Jak logicznie i przekonująco formułować myśli? Jak w kilkuminutowej wypowiedzi obronić lub obalić tezę i jeszcze przekonać innych, że mamy rację? Jak wyjść przed licznie zebranych słuchaczy, skupić na sobie ich uwagę, ripostować i odpowiadać na pytania? Te i jeszcze wiele wyzwań stawia przed uczestnikami projektu Szkoła Debaty.

stołówka, kuchnia, jadalnia

Brak rozwiązań systemowych

2021-10-21

Na temat organizacji wyżywienia w placówkach oświatowych dla uczniów mających specjalne potrzeby żywieniowe dyskutowano podczas posiedzenia Komisji Edukacji RMK.

Przejście dla pieszych na Komisji Zdrowia i Uzdrowiskowej

2021-10-20

O trakcie pieszym umożliwiającym bezpieczne przejście mieszkańcom Żabińca do przystanku komunikacji miejskiej przez teren Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza rozmawiano podczas posiedzenia Komisji Zdrowia i Uzdrowiskowej.

trawa, łąka

Program, plany, zmiany punktowe

2021-10-19

Opiniowaniem projektów uchwał w sprawie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz wnioskiem do Prezydenta Miasta Krakowa zajmowali się radni podczas posiedzenia Komisji Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska.

O remontach nakładkowych i budowie chodników

2021-10-19

Dwa wnioski oraz dwa projekty uchwał kierunkowych do Prezydenta Miasta Krakowa – w sprawie budowy chodników oraz nakładek asfaltowych – przyjęli radni podczas posiedzenia Komisji Infrastruktury.

Znajdź komunikat