Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Przyjdź na Marsz Azylanta

Adoptowałeś czworonoga ze schroniska? Przyjdź na Marsz Azylanta i pokaż wszystkim, że warto mieć takiego przyjaciela. Pokaż, że lepiej go adoptować, niż kupić. Marsz wyruszy 18 maja o godz. 11:00 z Bulwaru Czerwieńskiego przy Moście Dębnickim pod pomnik psa Dżoka, gdzie odbędzie się dalsza część imprezy. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski objął wydarzenie Honorowym Patronatem.

Wydarzenie jest okazją, by pochwalić się czworonogiem zabranym z krakowskiego schroniska, ale przede wszystkim podziękować tym, którzy zdecydowali się przygarnąć bezdomnego psa lub kota. Organizatorzy marszu chcą przekonać wszystkich, że przygarnięte zwierzaki nie są w niczym gorsze od tych kupionych.

Marsz wyruszy z Bulwarów Wiślanych na wysokości Jubilatu pod pomnik psa Dżoka na Bulwarze Czerwieńskim. Tam zaplanowano wiele atrakcji.
W programie m.in. darmowa rejestracja i chipowanie psów, wybory Psiego Króla i Królowej, pokaz szkolenia psów, pamiątkowe zdjęcia, psie zawody sportowe oraz wiele innych atrakcji – także dla dzieci.  W ubiegłym roku w marszu wzięło udział 300 osób i sto czworonogów.

Więcej informacji pod adresem: www.schronisko.krakow.pl

 

 

 

 

 

 

pokaż metkę
Autor: KINGA SADOWSKA
Osoba publikująca: MARCIN FABER
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2013-05-07
Data aktualizacji: 2013-05-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź