Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Rusza ponowny nabór do programu „Otwarty Kraków”

Ruszył kolejny konkurs ofert w ramach programu „Otwarty Kraków”, wspierającego integrację cudzoziemców – informuje Biuro Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych. Oferty można składać do 11 sierpnia do godz. 15.00.

Warto zaznaczyć, że zgłaszane projekty powinny wpisywać się w zakres przedmiotowy zadań określonych w uchwale Rady Miasta i mieć charakter informacyjny lub edukacyjny w kontekście celu głównego programu tj. wdrożenie i realizacja polityki otwartości miasta Krakowa na przedstawicieli mniejszości narodowych i etnicznych oraz cudzoziemców poprzez:

  1. budowanie wśród mieszkańców Krakowa poczucia solidarności oraz świadomości i wiedzy na temat kultury i obyczajów innych narodowości;
  2. kształtowanie postawy tolerancyjnej wobec cudzoziemców, mniejszości narodowych i etnicznych;
  3. działanie nastawione na identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem we wspólnocie społeczeństwa międzykulturowego.

Przypominamy, że ogłoszony został także nabór do komisji konkursowej, powoływanej w celu opiniowania złożonych ofert. Termin zgłaszania kandydatów upływa 28 lipca o godz. 15.00.

Więcej informacji tutaj.

pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-07-21
Data aktualizacji: 2017-07-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź