Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zabierz głos w sprawie Centrum Obywatelskiego – wypełnij ankietę!

Centrum Obywatelskie przygotowało ankietę dotyczącą przyszłego kształtu tej inicjatywy. Zebrane informacje pomogą dostosować działającą pod auspicjami Gminy Kraków placówkę do potrzeb i oczekiwań krakowskich organizacji pozarządowych.

Ankietę mogą wypełnić zarówno mieszkańcy, jak i pracownicy organizacji pozarządowych. Zajmie to jedynie kwadrans, a organizatorom Centrum dostarczy wielu informacji o potrzebach krakowskich organizacji pozarządowych i grup nieformalnych oraz o ich gotowości do włączenia się w tworzenie Centrum Obywatelskiego. Ankiety są w pełni anonimowe, a ich wyniki zostaną wykorzystane jedynie w zbiorczych analizach.

Centrum Obywatelskie rozpoczęło działalność 1 września 2015 r. Jego celem jest animowanie działalności społecznej i obywatelskiej w Krakowie oraz wzmocnienie współpracy wewnątrz- i międzysektorowej w zakresie działań na rzecz mieszkańców. Centrum prowadzą trzy organizacje: Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych,­ Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska ­i Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie. Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków. 

Ankieta dostępna jest tutaj.

pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2016-05-16
Data aktualizacji: 2016-05-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź