Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kolejne wiosenne terminy zwiedzania TAURON Areny

23 maja oraz 2, 6, 9, 11, 13, 16, 20, 23, 27 i 30 czerwca to kolejne terminy, w których będzie można zwiedzać TAURON Arenę Kraków – największą halę widowiskowo-sportową w Polsce. Informacje o rezerwacji miejsc i biletach są dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

Goście, którzy biorą udział w zwiedzaniu TAURON Areny Kraków mogą zobaczyć miejsca na co dzień niedostępne dla uczestników imprez: pomieszczenia techniczne, szatnie z których korzystali m.in. piłkarze ręczni podczas styczniowych Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, reprezentanci Polski w hokeju na lodzie i siatkarze ręczni przed Mistrzostwami Świata oraz garderoby, w których do występów przygotowywały się takie gwiazdy jak: Katy Perry, Robbie Williams i członkowie zespołu Foo Fighters.

Zwiedzający stają na każdym z poziomów hali – wchodzą na najwyższy punkt trybun by usiąść na jednym z 15 030 krzesełek i schodzą na płytę areny. Spacerują  po foyer hali, w którym mogą obejrzeć ponad 60 plakatów z wydarzeń, które do tej pory odbyły się w TAURON Arenie Kraków i w których udział wzięło już ponad 1 200 000 osób. Odwiedzają także jedną z 27 lóż na poziomie VIP oraz Małą Halę, w której na pełnowymiarowych boiskach, można grać m.in. w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i futsal.

W czasie spaceru poznają także historię budowy obiektu i możliwości techniczne największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce i jednej z największych i najnowocześniejszych w Europie.

Wybierz dzień i zarezerwuj miejsce

TAURON Arenę Kraków można zwiedzać w poniedziałki i czwartki o godz. 11:00 i 15:00 oraz w soboty o godz. 11:00 i 13:00 (z wyjątkiem dni, w których obiekt jest wynajmowany przez organizatorów wydarzeń). Najbliższe terminy zwiedzania to: 23 maja oraz 2, 6, 9, 11, 13, 16, 20, 23, 27 i 30 czerwca.

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce; telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.);  e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl oraz osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.). Liczba miejsc dla zwiedzających jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Grupy zorganizowane mogą zwiedzać obiekt również w innych terminach, po wcześniejszym ustaleniu z obsługą TAURON Areny Kraków.

Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem.  Przed rezerwacją należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce.

Kup bilet

Ceny biletów: osoby dorosłe: 13 zł; dzieci i seniorzy: 8 zł; bilet grupowy: 10 zł/osoba (grupa musi liczyć powyżej 10 osób). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny. Dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej.

Bilety są do nabycia przed zwiedzaniem w recepcji hali (wejście nr 1).

Zorganizowane grupy mogą dodatkowo zamówić posiłek w restauracji VIP TAURON Areny Kraków (po wcześniejszym zgłoszeniu).

Dodatkowe informacje dotyczące zwiedzania oraz informacje na temat wydarzeń planowanych w TAURON Arenie Kraków są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl oraz na naszym profilu na facebooku: www.facebook.com/TAURONArenaKrakow.

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA FIEDOROWICZ-RAZMUS
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2016-04-29
Data aktualizacji: 2016-05-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź