Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne

Do 16 października trwają konsultacje programu współpracy Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi na 2016 r. Zapraszamy organizacje pozarządowe do udziału w spotkaniu konsultacyjnym projektu programu, które odbędzie się 12 października (poniedziałek) w Centrum Obywatelskim przy ul. Reymonta 20.

W ramach konsultacji, Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych we współpracy z podmiotami trzeciego sektora - realizującymi na zlecenie Gminy Miejskiej Kraków zadanie publiczne pn. „Centrum Obywatelskie" - organizuje spotkanie konsultacyjne przedstawicieli Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi.

Głównym tematem konsultacji będzie zakres zadań publicznych planowanych do zlecenia organizacjom pozarządowym do realizacji w roku 2016.

Spotkanie zaplanowano w otwartej formule stoisk konsultacyjnych - czynnych w godzinach 14.00-18.00, pozwalającej na udział w konsultacjach w wybranym przedziale czasowym i umożliwiającej indywidualne konsultacje w wybranych obszarach.

Obszary współpracy, w których będzie można zasięgnąć informacji oraz zgłosić uwagi to między innymi: pomoc społeczna, kultura, sport, zdrowie i niepełnosprawność,przedsiębiorczość, ochrona środowiska.

Spotkanie odbędzie się w miejscu realizacji projektu „Centrum Obywatelskie" – w budynku Stadionu Miejskiego przy ul. Reymonta 20, w sali konferencyjnej nr 40 (I piętro) wejście od Parku Jordana oznaczone literami LE.

Zapraszamy do przyjścia z dziećmi, dla których będzie otwarty kącik małego obywatela.

Więcej informacji na www.ngo.krakow.pl.

pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-10-07
Data aktualizacji: 2015-10-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź