Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Koncert dla talentów

Dziś (27 kwietnia, piątek) o godzinie 19.00 w Kościele Arka Pana w Nowej Hucie odbędzie się szczególny koncert muzyki organowej – obrona dyplomu Szkoły Muzycznej II stopnia. Swego talentu będzie bronił stypendysta prowadzonej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie akcji „Pomagamy talentom".

Jakub Jastrzębski, który przez kilka lat rozwijał swój talent w ramach akcji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, zaprezentuje dziś słuchaczom swoje umiejętności. Zapraszamy w jego imieniu wszystkich, którzy lubią muzykę organową – wstęp na koncert jest wolny.

„Pomagamy talentom” to akcja MOPS, której celem jest znalezienie sponsorów, którzy opłaciliby roczne zajęcia dla utalentowanych dzieci z rodzin, objętych pomocą społeczną. Dzieci uczestniczą w wymarzonych zajęciach  – sponsorzy opłacają naukę języków obcych w prywatnych szkołach, naukę gry na instrumencie, szkołę baletową, zajęcia sportowe. Te zajęcia to olbrzymia szansa edukacyjna dla dzieci, których rodzin nie stać na rozwijanie ich predyspozycji. (JD)

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-04-27
Data aktualizacji: 2012-04-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź