Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wypełnij ankietę - oceń miasto i organizacje pozarządowe

Ocena wzajemnych relacji i jakości współpracy Gminy Miejskiej Kraków i organizacji pozarządowych – to cel badania realizowanego przez Urząd Miasta Krakowa oraz Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić ankietę dostępną na miejskim portalu dla organizacji pozarządowych www.ngo.krakow.pl.

Badanie prowadzone jest metodą Lokalnego Indeksu Jakości Współpracy i stanowi działanie w projekcie "WiP - Współpraca i partycypacja organizacji pozarządowych w przestrzeni Gminy Miejskiej Kraków".

Głównym celem projektu jest podniesienie jakości współpracy Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi poprzez działania szkoleniowe, aktywizacyjne oraz badawcze. Inicjatywa skierowana jest do pracowników Urzędu Miasta Krakowa oraz jednostek organizacyjnych, radnych, a także przedstawicieli Komisji ds. współpracy oraz Komisji ds. dialogu oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych z Krakowa.

W ramach przedsięwzięcia planowane jest Święto Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa, podczas którego odbędą się prezentacje organizacji pozarządowych, targi, występy artystyczne. Natomiast wymianie doświadczeń przedstawicieli organizacji pozarządowych ze sferą administracji publicznej i biznesu posłuży Forum Organizacji Pozarządowych. Projekt zakłada też szkolenia oraz konsultacje dla pracowników administracyjnych i przedstawicieli organizacji pozarządowych z zakresu finansów, prawa, podatków i rachunkowości. Zapraszamy do udziału w projekcie i wypełnienia ankiety!

Projekt pn. "WiP – Wspólpraca i partycypacja NGO w przestrzeni Gminy Miejskiej Kraków" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Realizowany jest przez Gminę Miejską Kraków (Partner Projektu) oraz Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej (Lider Projektu).

pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2014-01-27
Data aktualizacji: 2014-01-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź