Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zamiast iść na zakupy, przyjdź na wymianę

Trwa moda na zrównoważoną modę, ale jak włączyć ją w swoją codzienność? Jednym ze sposobów jest udział w wymianie ubrań organizowanej w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej przy ul. Wielopole 17a. Najbliższa okazja do odświeżenia swojej garderoby w ekologiczny sposób już dziś, 9 lipca, o godzinie 17.00. Zapraszamy!

Fot. Nicholas Sales / freeimages.com

Wymiana potrwa dwie godziny, zakończy się około godziny 19.00. Jak czytamy w regulaminie wydarzenia, każdy uczestnik może przynieść maksymalnie 10 sztuk swoich ubrań. Ważne, aby były w dobrym stanie i nadawały się do dalszego noszenia. Nie ma konieczności wymieniania swoich rzeczy na inne, można je po prostu zostawić. W takim przypadku tekstylia zostaną wykorzystane w warsztatach recyklingowych lub przekazane osobom potrzebującym.

Przypominamy, że na terenie Krakowskiego Centrum Edukacji Klimatycznej obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży.

Oprócz wymiany ubrań, w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej regularnie prowadzone są również wymiany roślin i książek. Wszystkie te wydarzenia są okazjami do zrobienia czegoś dobrego dla naszej planety. Promowana jest idea recyklingu oraz dzielenia się zasobami.

 

pokaż metkę
Autor: Katarzyna Misiewicz
Osoba publikująca: MARTA MANIECKA
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-07-08
Data aktualizacji: 2024-07-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź