Rada Miasta rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Debaty oksfordzkie pod patronatem Przewodniczącego RMK

VI edycja Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich odbędzie się już dziś o godz. 17.00 w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa.

Fot. Pixabay

Akademickie Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich to inicjatywa, która już po raz kolejny zrzesza studentów, dbając o ich ciągły rozwój i poszerzanie niezbędnych umiejętności miękkich. - Skupiamy się na tym, by szerzyć ideę kultury słowa i merytorycznej dyskusji wśród polskich studentów – piszą organizatorzy. Tegoroczna edycja składa się z trzech turniejów eliminacyjnych w największych polskich miastach: Krakowie, Warszawie i Poznaniu. Zwieńczeniem edycji jest Turniej Główny AMPDO w Krakowie, podczas którego poznamy kolejnych Mistrzów Polski Debat Oksfordzkich. Łącznie w projekcie bierze udział kilkuset studentów z całego kraju.

Rada Miasta Krakowa po raz kolejny będzie gościła najlepszych akademickich mówców w Polsce w ramach wielkiego finału Mistrzostw -  22 maja, od godz. 17 w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa w Urzędzie Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4.

pokaż metkę
Autor: Katarzyna Maleta-Madejska
Osoba publikująca: MAŁGORZATA KUBOWICZ
Podmiot publikujący: Kancelaria Rady Miasta Krakowa
Data publikacji: 2022-05-19
Data aktualizacji: 2022-05-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź