Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Weź udział w spotkaniu konsultacyjnym

W piątek, 31 lipca w godzinach 17.00-19.00 w sali Obrad Rady Miasta Krakowa przy placu Wszystkich Świętych 3-4 odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne zorganizowane w ramach konsultacji społecznych dotyczących nowelizacji Statutów Dzielnic I-XVIII Miasta Krakowa, określających organizację i zakres działania dzielnic.

Fot. Miejskie Centrum Dialogu

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na profilu Miejskiego Centrum Dialogu na Facebooku, dostępnym tutaj. Początek transmisji o godz. 17.00. Więcej informacji na Facebooku.

Konsultowane propozycje zmian dotyczą wyłącznie wprowadzenia do Statutów Dzielnic I-XVIII nowych przepisów regulujących zasady zwoływania i prowadzenia zdalnych sesji i posiedzeń w Radach Dzielnic. Proponowane nowe zapisy są jednakowe dla wszystkich 18 Rad Dzielnic.

Przedmiotem trwających do 14 sierpnia konsultacji nie są zapisy obowiązujących Statutów Dzielnic I-XVIII.

Drugie otwarte spotkanie konsultacyjne odbędzie się w poniedziałek, 10 sierpnia w godzinach 17.00-19.00 w sali Portretowej Urzędu Miasta Krakowa przy placu Wszystkich Świętych 3-4.

Ponadto, w ramach prowadzonych konsultacji do poniedziałku, 3 sierpnia możliwe jest zadawanie pytań ekspertowi w formie elektronicznej na adres: bd.umk@um.krakow.pl.

Więcej informacji na temat przedmiotowych konsultacji można znaleźć tutaj.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-07-31
Data aktualizacji: 2020-07-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź