Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Atrakcyjne lokale użytkowe czekają na najemców

W piątek, 28 lutego w siedzibie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie przy ul. Czerwieńskiego 16 odbędzie się kolejna aukcja na najem lokali użytkowych. Położone są w dobrych lokalizacjach – w centrum Krakowa, na Prądniku Czerwonym i w Nowej Hucie.

Fot. Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

Do wynajęcia w trybie aukcji został skierowany lokal użytkowy położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. św. Jana 2 (o powierzchni 36,13 m², usytuowany na parterze, wejście od frontu budynku).

Zostały przygotowane również lokale m.in. przy ul. Miechowity 21a (lokal o powierzchni 13,92 m2, na parterze), przy ul. Dunajewskiego 5 (powierzchnia ogólna lokalu podlegająca oczynszowieniu 45,21 m2, usytuowany na I piętrze), przy ul. Szewskiej 13/ul. Jagiellońskiej 5 (lokal o powierzchni 407,30 m2, usytuowany w poziomie piwnicy), przy ul. Stradomskiej 23 (lokal o powierzchni 7,02 m2, usytuowany na parterze) oraz przy ul. Długiej 69/69a (lokal o powierzchni ogólnej 214,30 m2, usytuowany na parterze oraz częściowo na poddaszu budynku o pow. 66,60 m2).

Interesująco przedstawia się także oferta lokali zlokalizowanych w dzielnicy Nowa Huta. Z tego rejonu przeznaczono do wynajęcia m.in. lokal na os. Centrum B nr 8 o powierzchni 191,36 m2, usytuowany na parterze. Jest także lokal na os. Na Skarpie 24 o powierzchni 66,35 m2, usytuowany na parterze oraz częściowo na półpiętrze.

Przed przystąpieniem do aukcji, lokale są udostępniane do oglądania. Chętni mogą sprawdzić ich powierzchnię,  rozkład pomieszczeń, ilość światła dziennego w lokalu i inne parametry. Można bez problemu ocenić, czy lokale są właściwe do uruchomienia planowanej przez danego oferenta działalności.

Osoby zainteresowane udziałem w aukcji powinny do 26 lutego dokonać wpłaty wadium oraz złożyć ofertę przystąpienia do aukcji. Wszelkich informacji ma temat aukcji udziela Zarząd Budynków Komunalnych – tel.: 12 616 61 54.

Wykaz lokali użytkowych skierowanych do wynajęcia w trybie aukcji jest podany przed datą przeprowadzenia aukcji/przetargu do wiadomości publicznej – na okres 21 dni kalendarzowych: w siedzibie Urzędu Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4, ul. Kasprowicza 29, ul. Stachowicza 18, al. Powstania Warszawskiego 10, przy Rynku Podgórskim 1, a także w siedzibie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie przy ul. B. Czerwieńskiego 16.

Aukcja odbędzie się w sali konferencyjnej ZBK. Początek o godzinie 10.00.

Informacje o aukcjach są dostępne na stronie internetowej ZBK.

Adres: ul. Czerwieńskiego 16, Kraków
pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-02-16
Data aktualizacji: 2020-02-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź