Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wydział Planowania Przestrzennego w nowej siedzibie

We wtorek, 1 października, Wydział Planowania Przestrzennego UMK zmienił swą lokalizację i działa przy ul. Mogilskiej 41. W starej siedzibie przy ul. Sarego 4 odbywać się będą tylko ostatnie dyżury związane z wyłożeniem do wglądu dwóch projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Od wtorku od godz. 7.40 obsługa mieszkańców odbywa się na Stanowisku Obsługi Klienta oraz na pozostałych stanowiskach informacyjno-podawczych obsługujących Wydział Planowania Przestrzennego przy ul. Mogilskiej 41.

Projekty miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego obszaru „Malborska” oraz obszaru „Czyżyny – AWF” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko oraz niezbędną dokumentacją udostępnione będą do wglądu przez przedstawiciela zespołu projektowego w dotychczasowej siedzibie Wydziału, w dniach:

  • „Malborska”: do 14 października - w poniedziałki, wtorki, środy i piątki: 8.00 – 10.00 oraz w czwartki: 13.00 – 15.00;
  • „Czyżyny – AWF”: do 15 października - w poniedziałki, środy, czwartki i piątki: 10.00 – 12.00 oraz we wtorki: 13.00 – 15.00.

W pozostałych godzinach projektanci planów będą dyżurować w nowej siedzibie wydziału.

Adres: ul. Mogilska 41, Kraków
pokaż metkę
Autor: JOANNA KORTA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2019-10-01
Data aktualizacji: 2019-10-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź