Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

30 sierpnia aukcja na najem lokali użytkowych

W piątek, 30 sierpnia odbędzie się najbliższa aukcja na najem lokali użytkowych - informuje Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie. Do wynajęcia będą lokale m.in. przy ul. Elsnera, Krakowskiej oraz na os. Centrum D, Młodości, Teatralnym i Uroczym.

Fot. Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

Do wynajęcia w trybie aukcji zostały skierowane interesujące lokale użytkowe położone w atrakcyjnej lokalizacji m.in.: przy ul. Krakowskiej 29 (lokal o powierzchni 49,00 m², usytuowany na parterze, wejście od frontu budynku) oraz przy ul. Elsnera 3 (lokal o powierzchni 21,58 m2, usytuowany na I piętrze).

Interesująco przedstawia się także oferta lokali zlokalizowanych na terenie dzielnicy Nowa Huta. Z tego rejonu przeznaczone są do wynajęcia m.in.: lokal położony na os. Centrum D 7, o powierzchni ogólnej 190,24 m², usytuowany na parterze oraz częściowo w poziomie piwnicy o pow. 59,99 m²; lokal na os. Uroczym 5 o powierzchni ogólnej 199,52 m2, usytuowany na parterze oraz częściowo w poziomie piwnicy o pow. 61,35 m², lokal na os. Młodości 8 o powierzchni 43,83 m², usytuowany na parterze; a także lokal położony na os. Teatralnym 3 o powierzchni 20,99 m², usytuowany na parterze.

Przed przystąpieniem do aukcji lokale są udostępniane do oglądania, celem sprawdzenia czy jego/ich powierzchnia, rozkład pomieszczeń, ilość światła dziennego w lokalu i inne parametry są właściwe do uruchomienia planowanej przez danego oferenta działalności.

Osoby zainteresowane udziałem w aukcji zobowiązana są do 28 sierpnia dokonać wpłaty wadium oraz złożyć ofertę przystąpienia do aukcji. Wszelkich informacji w tym zakresie udziela telefonicznie Referat Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie pod numerem tel.: 12 616 61 54.

Więcej informacji na stronie internetowej ZBK.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2019-08-12
Data aktualizacji: 2019-08-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź