Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Nowy Klub Rodziców przy ul. Kurczaba

Z początkiem lutego, na mapie Krakowa pojawił się nowy Klub Rodziców. – W przyjaznym dla maluchów lokalu, przy ul. Kurczaba 2, rozpoczął działalność nowy Klub Rodziców z dziećmi do lat 3. Klub jest prowadzony przez Fundację Polekont – Istota Przywiązania, która została wyłoniona w wyniku otwartego konkursu ofert – informuje Marzena Paszkot Pełnomocnik PMK ds. Rodziny.

Fot. materiały prasowe

Klub Rodziców z dziećmi do lat 3 jest czynny od poniedziałku do piątku, przez 5 godzin dziennie oraz w wybrane soboty. W lutym, rodzice z dziećmi będą mogli odwiedzić klub od  poniedziałku do środy oraz w piątki w godzinach od 9:00 do 14:00, a także w czwartki od 14:00 do 19:00. Aktualny harmonogram zajęć można sprawdzić na stronie Fundacji Polekont – Istota Przywiązania lub na www.kkr.krakow.pl.

Działalność Klubów Rodziców z dziećmi do lat 3 jest współfinansowana ze środków Miasta Krakowa. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.

Kluby Rodziców są miejscami spotkań i integracji rodziców z dziećmi, w szczególności dzieci najmłodszych oraz osób oczekujących na potomstwo. Są to miejsca, w których rodzice mogą podzielić się swoimi doświadczeniami, dobrymi praktykami, problemami związanymi z posiadaniem i wychowaniem dzieci oraz tworzyć nieformalne grupy wsparcia. Kluby realizują swoje zadania poprzez organizację spotkań ze specjalistami, realizację zajęć rozwojowych dla dzieci oraz warsztatów i zajęć edukacyjnych, kulturalnych i rekreacyjnych.

pokaż metkę
Autor: Monika Jagiełło
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2019-02-11
Data aktualizacji: 2019-02-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź