Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Urządzamy park Bagry Wielkie – wypełnij ankietę

Jak powinien wyglądać park miejski Bagry Wielkie? Zarząd Zieleni Miejskiej zaprasza wszystkich mieszkańców do wypełnienia anonimowej ankiety na temat urządzenia tego terenu. – Swoimi odpowiedziami krakowianie pomogą nam stworzyć lepszą przestrzeń publiczną dla siebie i innych mieszkańców – podkreśla Hubert Kacprzyk z ZZM.

Fot. Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie

Jak dotąd Zarząd Zieleni Miejskiej we współpracy z Radą Dzielnicy XIII Podgórze oraz Instytutem Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej zorganizował spotkanie konsultacyjne „Co w trawie piszczy”, w trakcie którego krakowianie przeanalizowali w skali makro otoczenie całości Bagrów, a w skali mikro – ich wschodnią część. Jak informuje Hubert Kacprzyk, podczas spotkania mieszkańcy zgłosili wiele uwag i pomysłów, które z pewnością zostaną uwzględnione w koncepcji zagospodarowania parku.

Kolejnym krokiem oraz okazją do zaangażowania się krakowian w tworzenie parku jest ankieta internetowa, w której mieszkańcy mogą napisać, jakie są ich potrzeby i oczekiwania odnośnie parku. Ankieta znajduje się na stronie internetowej ZZM oraz pod tym linkiem.

– Już wkrótce ogłosimy konkurs na przygotowanie koncepcji zagospodarowania parku miejskiego Bagry Wielkie dla studentów IV i V roku Instytutu Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej. Wszystkie uwagi mieszkańców, które pojawią się w ankietach, będą więc dla nich na wagę złota, bo wskażą kierunek, jaki należy obrać przy opracowywaniu koncepcji – zaznacza Hubert Kacprzyk. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wyniki konkursu poznamy już pod koniec marca.

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-02-22
Data aktualizacji: 2017-02-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź