Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kompleksowa opieka medyczna dla seniorów

Krakowskie centrum medyczno-rehabilitacyjne NZOZ Nowa Rehabilitacja realizuje innowacyjny program opieki medycznej i kondycji osób starszych w Krakowie. Ośrodek proponuje nowatorski program prowadzenia pacjentów w podeszłym wieku w oparciu o cykle diagnostyczno-terapeutyczne oraz inne działania profilaktyczne i różnego rodzaju zabiegi rehabilitacyjne.

Program związany jest z „Realizacją Projektu Diagnostyki, Profilaktyki Geriatrycznej z wykorzystaniem elementów Teleopieki sposobem lepszego dostosowania systemu opieki zdrowotnej do potrzeb szybko rosnącej populacji osób powyżej 60. roku życia”. Jego głównym celem jest poprawa stanu zdrowia społeczeństwa poprzez rozwój i dostosowanie opieki medycznej do rzeczywistego stanu zdrowia populacji oraz czynników demograficznych.

Kryteriami kwalifikującymi pacjentów do skorzystania z programu są wiek powyżej 60 lat oraz brak przeciwskazań lekarskich. Cały program ma się składać z trzech faz i obejmuje działania realizowane zarówno w ośrodku, jak i w warunkach domowych (treningi), a także przeprowadzanie badań kontrolnych po każdym z etapów.

Program dotyczący opieki medycznej i kondycji osób starszych w Krakowie jest realizowany przez NZOZ Nowa Rehabilitacja Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Kraków-Południe, ul. Komuny Paryskiej 24.

Więcej informacji na stronie www.nowarehabilitacja.pl oraz pod numerem telefonu 783 444 444.

pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2016-05-04
Data aktualizacji: 2016-05-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź