Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Malowniczy piknik Pogromców Bazgrołów

Już w najbliższą niedzielę (10 maja) odbędzie się kolejny piknik sąsiedzki Pogromców Bazgrołów, czyli niepowtarzalna okazja do wspólnego zamalowywania wulgarnych bohomazów oraz grillowania w sąsiedzkim gronie. Wydarzenie będzie połączone z uroczystym odsłonięciem Mega Baneru Pogromców Bazgrołów. Początek o godz. 10.00 pod blokiem na al. Juliusza Słowackiego 13a oraz 13b.

Na uczestników pikniku czekają grill, kiełbaski, woda mineralna i muzyka, a także wszystkie potrzebne akcesoria malarskie, czyli farby, stroje malarskie i wałki.

Elewacja budynku przy al. Słowackiego 13, uwolniona przez krakowian i Pogromców Bazgrołów od szpetnych bohomazów stanie się „tablicą ogłoszeń” tej społecznej organizacji. Ściana będzie służyć do nanoszenia sprayem napisów nawołujących do tego, aby nie niszczyć naszego miasta.

W najbliższą niedzielę w uzgodnieniu z administratorem budynku, mieszkańcy naniosą pierwsze ogłoszenie – slogan nadesłany do nas przez organizację „Psudokibice brzydko rysują” o treści „NIE BĄDŹ ŁOŚ I ZGŁOŚ 986 i 997”. Slogan nawołuje do zgłaszania aktów wandalizmu odpowiednim służbom – Straży Miejskiej i Policji.

Zachęcamy mieszkańców Krakowa do nadsyłania haseł oraz sentencji, zawierających nie więcej niż 20 znaków, na adres e-mail: PogromcyBazgrolow@gmail.com. Wybrane hasła będą malowane na elewacji budynku przy al. Słowackiego 13, a ich autorzy będą mieli możliwość własnoręcznego namalowania części napisu podczas organizowanych przez Pogromców Bazgrołów Pikników.

Pogromcy Bazgrołów obiecują, że w październiku 2015r., w tym miejscu wykonają piękny mural wieńczący Budżet Obywatelski, zakrywając tym samym ich własne bazgroły…

Mega Baner  to część kampanii społecznej Pogromców Bazgrołów. Podobne hasła i slogany będzie można zobaczyć na ekranach w środkach komunikacji miejskiej oraz na stronach internetowych krakowskich instytucji.

Szczegółowe informacje o Pogromcach i ich akcjach znajdują się na stronach: www.PogromcyBazgrolow.com oraz www.facebook.com.

plakat

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-05-08
Data aktualizacji: 2015-05-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź