Rada Miasta rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Święto dzielnicy

Centrum Profilaktyki i Edukacji Społecznej PARASOL oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie zapraszają na Święto Dzielnicy. Wszystkie osoby związane z terenem Piasek – Nowy Świat w Dzielnicy I, mogą spotkać się na pikniku. Świętować będziemy dziś (5 października, piątek) w godzinach 15:00-19:00 na stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, plac na Groblach 23.

Zagwarantowano atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W planie m.in. pokaz ognia, występy zespołów muzycznych (hip-hop), pokazy tańca, trampolina, magiczne warsztaty, wielkie grillowanie i wiele innych.

W przygotowanie pikniku zaangażowane są osoby uczestniczące w projekcie „Pod parasolem Kazimierza" oraz przedstawiciele społeczności lokalnej. Uczestnicy projektu współorganizują Święto Dzielnicy poprzez prezentację swoich talentów i zainteresowań.

Święto Dzielnicy wpisane jest  w Program Rewitalizacji Społecznej „Pod parasolem Kazimierza" wspófinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Priorytetu I Zatrudnienie i Integracja Społeczna, Działanie: 1.2 Wsparcie systemowe instytucji pomocy i integracji społecznej. Realizowany program ma na celu wzmocnienie aktywności społecznej mieszkańców i zapobieganie negatywnym zjawiskom wśród rodzin i młodzieży.(JD)

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: MARCIN FABER
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-10-03
Data aktualizacji: 2012-10-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź