Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Święto dzielnicy

Centrum Profilaktyki i Edukacji Społecznej PARASOL oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie organizują dziś (14 września) Święto Dzielnicy dla mieszkańców Dzielnicy I oraz wszystkich osób z nią związanych. Impreza rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa do 19.00, odbędzie się w Parku Strzeleckim przy ul. Lubicz.

W planie imprezy m.in. koncert zespołu FRESHBACK, pokaz Parkour i kostiumów mangowych, pokaz hip hopu i warsztaty taneczne, trampolina, zjeżdżalnia dmuchana, „namiot cudów" i inne. O 18:30 każda chętna i odważna osoba, na podobieństwo londyńskiego Hyde Parku, będzie miała możliwość wejścia na scenę i zabrania głosu, by wyrazić swoją opinię, życzenia, zadowolenie bądź niezadowolenie.

Będziemy także tworzyć „Wesołą Książkę Kucharską". Sąsiedzi, młodsi i starsi zostali zachęceni do przyniesienia ze sobą ulubionego przepisu kulinarnego lub gotowego wyrobu.

Święto Dzielnicy zwanej potocznie „Wesoła", obejmującej obszar Jurydyki Lubicz realizowane jest w ramach Programu Rewitalizacji Społecznej „Pod parasolem Kazimierza" współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Priorytetu I Zatrudnienie i Integracja Społeczna, Działanie: 1.2 Wsparcie systemowe instytucji pomocy i integracji społecznej. Program ma na celu wzmocnienie aktywności społecznej mieszkańców i zapobieganie negatywnym zjawiskom wśród rodzin i młodzieży.(JD)

PROGRAM

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-09-10
Data aktualizacji: 2012-09-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź