Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zapraszamy na konsultacje

Trwają konsultacje dot. „Wieloletniego programu współpracy Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi na lata 2012 – 2014".  Urząd Miasta Krakowa zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe   do udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie przyjęcia programu.

Celem konsultacji jest uzyskanie opinii zainteresowanych podmiotów w zakresie konsultowanego dokumentu, który określa zasady i formy współpracy Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi w latach 2012-2014. Prowadzone konsultacje mają charakter informacyjny. Uczestnikami są przedstawiciele organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego.

Treść projektu uchwały wraz z załącznikiem i formularz do zgłaszania uwag znajdują się na stronach www.ngo.krakow.pl/ i www.dialogspoleczny.krakow.pl  oraz są dostępne w Miejskim Ośrodku Wspierania Inicjatyw Społecznych, os. Centrum C 10.

Konsultacje potrwają do 30 czerwca 2012 r. Wypełniony formularz należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca na:

- adres poczty elektronicznej mowis@um.krakow.pl,

- nr faksu 12 616 78 13,

- adres siedziby Miejskiego Ośrodka Wspierania Inicjatyw Społecznych: os. Centrum C 10, 31-931 Kraków (czynny w godzinach: 7.30 – 15.30). (JD)

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-06-25
Data aktualizacji: 2012-06-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź