Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Miasto konsultuje inwestycje

Ruszyły  konsultacje społeczne dotyczące Wstępnego Katalogu Inwestycji 2012. Mieszkańcy mogą przesyłać sugestie  mailowo, a także za pośrednictwem serwisu www.dialoguj.pl.

Katalog zawiera inwestycje planowane do realizacji w najbliższych latach.Miasto chce poznać  zdanie mieszkańców, a także zebrać propozycje rozwiązań jeszcze na etapie planowania. W Katalogu zostały zawarte wszystkie inwestycje wykazane w Wieloletnej Prognozie Finansowo-Inwestycyjnej Miasta Krakowa na lata 2012-2052 i budżecie Miasta Krakowa na rok 2012, dla których w roku 2012 zaplanowana jest faza przygotowania (z wyłączeniem inwestycji znajdujących sie w "Katalogu Inwestycji Miejskich wybranych do pełnych konsultacji społecznych"). W ramach konsultacji, które potrwają minimum miesiąc, odbędą się także spotkania z Radami Dzielnic.

Z Katalogiem Inwestycji  można zapoznać się pod adresem www.dialoguj.pl. Za pośrednictwem serwisu można przesłać opinie i komentarze korzystając z gotowego formularza lub forum. Sugestie można przesyłać również mailowo na adres: dialoguj@um.krakow.pl (KS)

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-04-17
Data aktualizacji: 2012-04-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź