Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Konferencja o deglomeracji turystyki

„Korzyści i szanse deglomeracji turystyki w Krakowie i Małopolsce” to tytuł konferencji, która odbędzie się w piątek, 20 kwietnia  w Hotelu Galaxy. Organizatorem spotkania jest Krakowska Izba Turystyki.

Konferencja skierowana jest w szczególności do organizatorów turystyki przyjazdowej, hotelarzy,  specjalistów od marketingu i sprzedaży, restauratorów, przedstawicieli atrakcji turystycznych oraz przedstawicieli samorządów. Jednym z prelegentów będzie Magdalena Sroka, Zastępca Prezydenta Krakowa.

Tematem spotkania będzie deglomeracja turystyki, która ma prowadzić do  wydłużenia sezonu turystycznego, a także zwiększyć liczbę wizyt w okresie posezonowym. W ramach spotkania przewidziano dyskusję na temat kreowania i rozwoju produktów posezonowych i obejmujących swoim zasięgiem nie tylko Stare Miasto i Kazimierz, ale także region Małopolski.

Celem konferencji będzie również omówienie procesów, dzięki którym wydłuży się średni czas pobytu turysty w naszym regionie, jak i częstotliwość korzystania przez niego z usług i atrakcji turystycznych  spoza centrum Krakowa.

W programie konferencji znajdą się m.in. panele dyskusyjne: „Dobre praktyki w zakresie deglomeracji turystyki w krajach europejskich, przykłady, statystyki, opinie, wskazówki dla Krakowa i Małopolski”, „Podgórze muzealne”, „Nowa Huta za czasów PRL i współcześnie”, „Tradycje i zwyczaje związane ze świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocy  w Małopolsce” .

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne a liczba miejsc ograniczona. Rejestracja online można dokonać na stronie: www.kit.krakow.pl

(KM)

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-04-06
Data aktualizacji: 2012-04-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź