Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Z podatkiem do banku!

Wkrótce mijają terminy płatności niektórych opłat i podatków lokalnych: pierwszej raty podatku od nieruchomości oraz opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Należności  można regulować nie tylko w kasach Urzędu Miasta, ale też – bez dodatkowych kosztów - w wybranych placówkach banku Pekao SA oraz przez internet.

15  marca mija termin  wpłaty pierwszej raty podatku od nieruchomości, podatku rolnego i leśnego. 31 marca - opłaty za wieczyste użytkowanie gruntu. Należności można uregulować nie tylko w kasach Urzędu Miasta, ale również - bez dodatkowych opłat - z wybranych placówkach Pekao S.A. oraz przez Internet.

Wpłacając należności w banku Pekao S.A. nie trzeba wypełniać dowodu wpłaty, należy jedynie podać kasjerowi tytuł wpłaty oraz właściwy dla danej wpłaty numer rachunku bankowego. Dla podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego numer zawarty jest w decyzji doręczonej przez pracownika urzędu (lub pocztą), dla opłat za użytkowanie wieczyste numer rachunku bankowego podany został w zawiadomieniach, które doręczali kurierzy urzędowi (lub poczta).

Dodatkowo informacje o numerach rachunków bankowych można sprawdzić telefonicznie pod numerem: 12 616 92 95. Dodatkowe informacje dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Krakowa pod adresem:http://www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id=1112. (KS)

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-02-23
Data aktualizacji: 2012-02-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź