Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Koncert Solidarni z Ukrainą

29 marca 2014 o godzinie 20.00 Teatr Łaźnia organizuje koncert charytatywny, zatytułowany "Solidarni z Ukrainą". Podczas imprezy zbierane będą datki na pomoc poszkodowanym na EuroMajdanie. Gwiazdą wieczoru będzie ukraiński septet Dakh Daughters Band.

Koncert jest kolejnym wyrazem łączenia się z ofiarami i poszkodowanymi na Ukrainie. Organizatorzy liczą na hojność i solidarność w trudnych dla naszych sąsiadów chwilach.

Dakh Daugthers Band – freak cabaret - to zespól składający się z siedmiu młodych aktorek, piętnastu instrumentów, mieszanki stylów i gatunków. W swoich utworach łączą klasykę ukraińską, rap, Szekspira, czy folklor. Wszystko to ma na celu wciągnięcie publiczności w zabawę i łączenie się w szczytnym celu. Artystki gwarantują mnóstwo dobrej zabawy i mocnej muzyki. Aktywnie wspierają protestujących i niosą im pomoc wraz z grupami wolontariuszy. Dziewczyny z Dakh Daughters Band występowały m.in. w Paryżu, Moskwie, Permie, Odessie, Lwowie, będąc zawsze mile przyjmowane przez międzynarodową publiczność. Ich twórczość to niepowtarzalna okazja do poznania współczesnej, ukraińskiej kultury. Zapraszamy na kanał zespołu na YouTube.

Udział w koncercie jest bezpłatny, jednak organizatorzy wymagają wcześniejszej rezerwacji wejściówek pod numerem: 12 680 23 41 lub 504 416 796.

plakat

pokaż metkę
Autor: SONIA HAJDUK
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2014-03-19
Data aktualizacji: 2014-03-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź