Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Koncert Solidarni z Ukrainą

29 marca 2014 o godzinie 20.00 Teatr Łaźnia organizuje koncert charytatywny, zatytułowany "Solidarni z Ukrainą". Podczas imprezy zbierane będą datki na pomoc poszkodowanym na EuroMajdanie. Gwiazdą wieczoru będzie ukraiński septet Dakh Daughters Band.

Fot. Teatr Łaźnia Nowa
Teatr Łaźnia Nowa

Koncert jest kolejnym wyrazem łączenia się z ofiarami i poszkodowanymi na Ukrainie. Organizatorzy liczą na hojność i solidarność w trudnych dla naszych sąsiadów chwilach.

Dakh Daugthers Band – freak cabaret - to zespól składający się z siedmiu młodych aktorek, piętnastu instrumentów, mieszanki stylów i gatunków. W swoich utworach łączą klasykę ukraińską, rap, Szekspira, czy folklor. Wszystko to ma na celu wciągnięcie publiczności w zabawę i łączenie się w szczytnym celu. Artystki gwarantują mnóstwo dobrej zabawy i mocnej muzyki. Aktywnie wspierają protestujących i niosą im pomoc wraz z grupami wolontariuszy. Dziewczyny z Dakh Daughters Band występowały m.in. w Paryżu, Moskwie, Permie, Odessie, Lwowie, będąc zawsze mile przyjmowane przez międzynarodową publiczność. Ich twórczość to niepowtarzalna okazja do poznania współczesnej, ukraińskiej kultury. Zapraszamy na kanał zespołu na YouTube.

Udział w koncercie jest bezpłatny, jednak organizatorzy wymagają wcześniejszej rezerwacji wejściówek pod numerem: 12 680 23 41 lub 504 416 796.

plakat

pokaż metkę
Autor: SONIA HAJDUK
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat