Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

„Stop smog”: nabór audytorów energetycznych

W związku z ogłoszeniem naboru wniosków do programu „Stop smog” oraz koniecznością wykonania przez wnioskodawców audytu energetycznego po pozytywnej weryfikacji spełnionych kryteriów, równocześnie został uruchomiony nabór ofert na listę rekomendowanych przez Gminę Miejską Kraków audytorów energetycznych. Nabór rozpoczął się 25 września i jest prowadzony w trybie ciągłym.

Fot. pixabay.com

Do złożenia oferty uprawnione są osoby fizyczne wykonujące audyty energetyczne i spełniające wymagane kryteria:

  • Wpisane są do Centralnego Rejestru Charakterystyki Energetycznej Budynków
  • Wykonały minimum dwa audyty energetyczne budynków na potrzeby termomodernizacji, które zostały zaakceptowane przez podmioty odpowiedzialne za udzielenie dofinansowania na termomodernizację ze środków krajowych i zagranicznych
  • Posiadają polisę ubezpieczeniową OC związaną ze sporządzeniem audytów energetycznych, gdzie suma gwarancyjna wynosi minimum 200 000 zł.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej bip.krakow.pl; lub telefonicznie pod numerem infolinii Wydziału ds. Jakości Powietrza: 12 616 88 48.

Zapraszamy zainteresowanych audytorów energetycznych na spotkanie informacyjne zorganizowane przez ekodoradców z Krakowskiego Centrum Doradztwa Energetycznego Wydziału ds. Jakości Powietrza, które odbędzie się 28 września, o godz. 8.00, w Urzędzie Miasta Krakowa – Rynek Podgórski 1, sala im. Franciszka Maryewskiego. Prosimy o wcześniejsze zapisy na spotkanie pod numerem telefonu 12 616 91 39.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-09-18
Data aktualizacji: 2023-10-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź