Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zostań nosicielem poezji

Nosiciele poezji są już w Krakowie. W wybranych punktach sieci informacji miejskiej InfoKraków można kupić koszulki z nadrukowanymi fragmentami trzech wierszy Czesława Miłosza: Wiara, Nadzieja i Miłość. Na części koszulek widnieje początek każdego z wierszy, na części – dokończenie tego fragmentu. Zadaniem nosicieli poezji będzie połączyć obydwie części każdego z wierszy w jedną całość.

Wielki finał akcji organizowanej w ramach Festiwalu Czesława Miłosza, połączony z czytaniem poezji, odbędzie się już w niedzielę (15 maja), o godz. 16:00 przed Pawilonem Miłosza na pl. Szczepańskim, tuż po spotkaniu z Zadie Smith.

Koszulki można kupić w czterech punktach sieci informacji miejskiej InfoKraków zlokalizowanych w ścisłym centrum miasta: przy ul. św. Jana 2, w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2), w Sukiennicach oraz w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11). Kosztują 20 zł. Można je także wygrać w konkursach. Zapraszamy do śledzenia profilu Festiwalu Miłosza na Facebooku, słuchania zaprzyjaźnionych z Festiwalem Programów 2 i 3 Polskiego Radia oraz lektury Co Jest Grane – piątkowego dodatku do Gazety Wyborczej. (KF)

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-05-13
Data aktualizacji: 2011-05-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź