Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

100 Leżaków i Ekran – rusza Kino Letnie!

Lato to okres relaksu, chłodzących napojów i spotkań pod gołym niebem. Doskonałą okazją do takiego spędzenia czasu będzie Kino Letnie FILMBOXu i ANTYRADIA, na które zaprasza CYFROWY POLSAT – 100 Leżaków i Ekran. Projekcje filmów będą organizowane w lipcu i sierpniu w czterech polskich miastach: Krakowie, Warszawie, Katowicach oraz Jastarni. Partnerem wydarzenie jest Krakow Film Commission.

W związku z rosnącym z roku na rok zainteresowaniem cyklem wieczornych seansów filmowych pod chmurką, na których gromadziły się setki filmowych fanów zapraszamy na kolejne wakacje z kinem na świeżym powietrzu. W ramach akcji wyświetlonych zostanie aż 10 pełnometrażowych filmów fabularnych. W każdym z miast przygotowano po 100 leżaków, na których widzowie będą mogli się wygodnie wyciągnąć, zrelaksować i błyskawicznie przenieść w magiczny świat filmu. Dodatkową atrakcją pokazów będą organizowane przed każdym z seansów zabawy i konkursy, w których będzie można wygrać fantastyczne nagrody ufundowane przez organizatorów wydarzenia.

W Krakowie projekcje będą się odbywać w każdy czwartek od godz. 20:00 w położonym niedaleko Wisły Forum Przestrzenie. A co czeka na uczestników Kina Letniego w naszym mieście? Iluzjonista: 4 lipca; Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom: 11 lipca; Magic Mike: 18 lipca; Delikatność: 25 lipca; Arbitraż: 1 sierpnia; Zeszłej nocy: 2 sierpnia; Niebo nad Paryżem: 15 sierpnia; Co kryje miłość: 22 sierpnia; Asterix i Obelix w służbie Jej Królewskiej Mości: 29 sierpnia.

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA FIEDOROWICZ-RAZMUS
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2013-07-04
Data aktualizacji: 2013-07-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź