Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

DESIGN ATTACK – konferencja prasowa

Światowej sławy dizajnerzy jesienią zaatakują Kraków. Pierwsza edycja Międzynarodowego Festiwalu Dizajnu Design Attack rozpocznie się 6 listopada i potrwa do 30 listopada. Już w poniedziałek (25 października) o 12.00 odbędzie się konferencja prasowa.

Design Attack to pierwsza tak duża impreza poświęcona projektowaniu organizowana w Krakowie. Przyświeca jej idea prezentacji najnowszych trendów w projektowaniu z uwzględnieniem perspektywy historycznej oraz połączenia lokalnych działań związanych z dizajnem i międzynarodową siecią współpracy oraz wymiany pomysłów. Pierwsza edycja festiwalu, która odbędzie się w listopadzie, ma na celu zwrócenie uwagi przede wszystkim na zastosowanie nowych materiałów oraz wpływ tradycji dizajnu austriackiego na współczesne wzornictwo.

Konferencja prasowa poświęcona zbliżającemu się festiwalowi odbędzie się 25 października o godz. 12.00 w sali konferencyjnej na barce wiślanej (PROJEKT BARKA Kalwaryjska 9-15 Bulwar Kurlandzki przy ul. Podgórskiej u wylotu ul. Gazowej) (OS)

Szczegóły na temat Design Attack na stronie www.designattack.pl

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2010-10-20
Data aktualizacji: 2010-10-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź