Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„Preskot” w Teatralnym Instytucie Młodych

Spektakl „Preskot” to opowiedziana z wrażliwością, czułością i humorem historia, o potrzebie komunikacji i prawdy w rodzinie, o potrzebie bliskości, która uruchamia wyobraźnię i najcieplejsze uczucia, pomagające przetrwać najtrudniejsze chwile. Spektakl można zobaczyć w dzisiaj, 17 lutego, o godz. 13.00 w Teatralnym Instytucie Młodych Teatru Ludowego.

Fot. Jeremi Astaszow

Są takie chwile w życiu, kiedy wydaje się, ze dziecko przejmuje odpowiedzialność za rodziców. Przestaje zadawać trudne pytania, bo rodzice przestali dawać mu trudne odpowiedzi. Ale przecież czuje i rozumie, że wokół źle się dzieje. Czasem jednak jest to ciężar zbyt duży do uniesienia przez małego człowieka, dlatego potrzebuje on pomocy. A któż może przyjść z pomocą, jak nie przyjaciel?

Tak też zdarzyło się w życiu dziesięcioletniego Jacksona. Kiedy jego świat zachwiał się w posadach, kiedy kłopoty przytłoczyły jego rodziców, a poczucie bezpieczeństwa dzieci zostało wystawione na wielką próbę, u boku chłopca pojawił się przyjaciel. Mruczący, gadający, wielki kot.

Spektakl jest opowieścią, którą warto obejrzeć rodzinnie – doskonale odbierają ją dzieci z pierwszych klas szkoły podstawowej, jak i te starsze.

Więcej informacji oraz bilety tutaj.


pokaż metkę
Osoba publikująca: Oliwia Stępień
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-02-12
Data aktualizacji: 2024-02-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź