Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Trening na Zakrzówku na zakończenie lata

Ze względu na niekorzystną pogodę i bezpieczeństwo (śliskie podesty), trening na Zakrzówku, który miał się odbyć 24 września, został przełożony na dziś, 1 października. Przed nami zatem wciąż ostatni wspólny plenerowy trening na zakończenie tegorocznej miejskiej kampanii „Kraków w formie”.

Fot. krakow.pl

Nowe rekreacyjne miejsce na mapie Krakowa, czyli otwarty tego lata park Zakrzówek wraz z kąpieliskiem, oferuje piękne widoki i cały wachlarz możliwości dla amatorów aktywnego wypoczynku. Nic dziwnego, że ten kierunek okazał się największą atrakcją sezonu (w ciągu 71 dni wydano aż 96 tysięcy opasek dla korzystających z basenów).

I właśnie tam w godzinach popołudniowych w niedzielę, 1 października, w godz. 15.30–17.00, odbędzie się finałowy trening, zamykający tegoroczną edycję akcji „Kraków w formie”. Zajęcia poprowadzi trenerka Dominika Waksmundzka z klubu „Forma na lata”, a program składał się będzie z ćwiczeń fitness, które odbędą się na drewnianych platformach przy kąpielisku. Wystarczy zabrać ze sobą matę, ręcznik, wodę i dobry humor!

Liczymy, że w październiku pogoda nie popsuje już naszych planów. Osoby zarejestrowane dostały wiadomość mailową.

Zapisów na stronie internetowej formanalata.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-09-13
Data aktualizacji: 2023-10-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź