Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Dotacje dla klubów sportowych – konkurs projektów 2023

2023-06-01

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie informuje, że został ogłoszony II etap konkursu projektów dla klubów sportowych na realizację zadania własnego Gminy Miejskiej Kraków w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 r., dotyczący drugiego półrocza. Termin składania wniosków upływa 26 czerwca o godz. 15.00.

Spróbuj swoich sił w strzelectwie sportowym

2023-05-24

Poznaj Kraków w... strzeleckiej formie! To kolejna nowość w ofercie miejskich zajęć rekreacyjno-sportowych. Chętnych, by spróbować swoich sił w strzelectwie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu zarówno teoretycznym, jak i praktycznym. Kurs pozwoli zapoznać się z zasadami tej dyscypliny oraz zapewni wprowadzenie w temat bezpiecznego posługiwania się bronią. Gotowi do startu? To już dziś zapiszcie się na zajęcia!

Zbieraj kroki dla Krakowa!

2023-06-01

Dzisiaj rusza trzecia edycja Healthy Cities – prozdrowotnego i proekologicznego wyzwania zainicjowanego przez grupę Lux Med, polegającego na liczeniu kroków w aplikacji mobilnej.

Kąpieliska na Bagrach i Zakrzówku otworzą się 22 czerwca

2023-05-31

Kąpieliska na Bagrach i Zakrzówku zostaną uruchomione 22 czerwca o godz. 10.00. Od tego momentu nad bezpieczeństwem użytkowników będą czuwać wykwalifikowani ratownicy. Ze strzeżonych akwenów będziemy mogli korzystać w godzinach 10.00–18.00, do 3 września.

Pierwszy Krakowski Nocny Przejazd Rowerowy za nami!

2023-05-15

W piątek, 2 czerwca, odbył się pierwszy Krakowski Nocny Przejazd Rowerowy. W ten sposób wspólnie rowerowo rozpoczęliśmy obchody Dni Krakowa.

Kobiety w sporcie #krakowianki: Agnieszka Kuś

2023-05-31

Jest jedyną kobietą wśród osób, które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Cracovia Maraton. Daje przykład wytrwałości, konsekwencji, uporu w dążeniu do spełniania marzeń i niezłomnym realizowaniu i rozwijaniu swoich pasji. Agnieszka Kuś – #krakowianka z Nowej Huty. Kolorowa, uśmiechnięta i zawsze pełna energii.

Rusza tegoroczny nabór do programu leczenia niepłodności metodą in vitro

2023-05-30

1 czerwca, rozpoczął się nabór wniosków par do tegorocznej edycji „Gminnego Programu Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego dla mieszkańców Krakowa.

dzień dziecka

Dzień Dziecka świętujemy dłużej

2023-05-30

To jedno z najsympatyczniejszych świąt – Dzień Dziecka. Jego świętowanie w Krakowie rozpoczęło się 1 czerwca i potrwa prawie do rozpoczęcia wakacji. W programie wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych: warsztaty, pokazy, spektakle, spotkania, koncerty, jak i dla całych rodzin.

Finalizacja inwestycji sportowych na potrzeby III Igrzysk Europejskich

2023-05-30

Za niespełna miesiąc Stadion Miejski im. Henryka Reymana będzie areną ceremonii otwarcia Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 – największej imprezy sportowej tego roku w Polsce. W kolejnych dniach będzie także miejscem rozgrywek Rugby 7 oraz zakończenia imprezy. Modernizacja obiektu, podobnie jak pozostałe inwestycje prowadzone przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie jest na etapie finalizacji.

4 sierpnia finał 80. Tour de Pologne w Krakowie

2023-05-29

4 sierpnia jubileuszowy, 80. Tour de Pologne UCI World Tour zawita do Krakowa. Podobnie jak to miało miejsce w trzech minionych sezonach, w stolicy Małopolski odbędzie się wielki finał wyścigu. Dzisiaj, 29 maja, dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztof Kowal oraz dyrektor Generalny Lang Team i Tour de Pologne Czesław Lang podpisali umowę na współorganizację w Krakowie mety VII etapu tegorocznej imprezy, a także list intencyjny dotyczący dalszej współpracy w latach 2024-2026.

Znajdź