Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wiosenne Dzień dobry ICE Kraków: warsztaty, zabawy i projekcja filmu „Sing”

Warsztaty filmowe, wiosenne witraże, ilustracje pełne emocji i skręcanie balonów, a na koniec seans filmu „Sing” – wiosenna odsłona uwielbianego przez dzieci Dzień dobry ICE Kraków odbędzie się w dzisiaj, 15 kwietnia, między godz. 10.00 a 14.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny, jedynie na projekcję filmu obowiązują wejściówki.

Fot. Materiały prasowe

Cykliczne rodzinne spotkania w Centrum Kongresowym ICE Kraków pozwalają najmłodszym skorzystać z szeregu przeznaczonych dla nich atrakcji i poznać zakamarki ogromnego budynku, w którym zazwyczaj nie mają okazji spędzić czasu. Przestronne korytarze, imponujące schody i… doskonała zabawa – Dzień dobry ICE Kraków to wspaniała okazja, by zacząć sobotę z ciekawymi aktywnościami, a później skorzystać z popołudniowego spaceru z widokiem na Wawel.

Na kwietniową edycję imprezy organizatorzy zaprosili wielu partnerów, którzy umilą sobotnie wydarzenie. Dzieci będą miały okazję dowiedzieć się, jak niezwykłą moc mają bajki i jak radzić sobie w nietypowych sytuacjach, usłyszą, jak można uczyć się języków poprzez zabawę i jak połączyć hobby z nauką. Dla wielbicieli sztuki Polskie Wydawnictwo Muzyczne przygotuje warsztaty muzyczne. Najmłodsi będą mogli również wziąć udział w zajęciach z zakresu filmu, tańca i literatury. Na przyszłych adeptów lotnictwa czekać będą zajęcia z edukacji lotniczej. W programie takiego wydarzenia nie może oczywiście zabraknąć aktywności fizycznej, dlatego dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach gimnastycznych, a kiedy zapragną odpoczynku, nauczą się, jak wykonywać wiosenne witraże.

Przez cały dzień na dzieci będzie czekało stanowisko do malowania twarzy i skręcania balonów oraz plac zabaw z ogromnymi puzzlami i torami przeszkód zorganizowany przez Kids in Kraków.

O godzinie 13.00 rozpocznie się projekcja filmu „Sing”. To urocza historia o misiu koala, który dla uratowania upadającego teatru organizuje konkurs, by znaleźć wokalistę z najpiękniejszym głosem na świecie. Film w polskiej wersji językowej przeznaczony jest dla dzieci w każdym wieku.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wejściówki obowiązują wyłącznie na seans filmowy – są dostępne do pobrania na platformie KBF: BILETY i w aplikacji KBF: PLUS.

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 14.00.

Więcej informacji tutaj.

Organizatorem wydarzenia są: Miasto Kraków, KBF i Kraków 5020.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Oliwia Stępień
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-03-23
Data aktualizacji: 2023-04-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź