Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Teatr Barakah zaprasza na warsztaty języka polskiego

Teatr Barakah przygotował dla dorosłych z Ukrainy darmowe warsztaty języka polskiego. Dodatkowo w czasie trwania warsztatów teatr zaprasza dzieci uczestników na zajęcia plastyczne, dzięki czemu rodzice mogą skupić się na nauce języka. 

Fot. pixabay.com

Uczestnicy warsztatów nauczą się podstawowych zwrotów w języku polskim, przećwiczą scenki sytuacyjne w szkole, sklepie czy urzędzie, a także poznają ciekawostki na temat polskiej kultury.

Zajęcia będą prowadzone przez profesjonalnych aktorów: Anę Nowicką (aktorka, reżyserka, dyrektorka Teatru Barakah i jego współzałożycielka) i Monikę Kufel (aktorka, scenografka, współzałożycielka Teatru Barakah). Podczas warsztatów będzie obecna tłumaczka.

Warsztaty odbędą się w kilku terminach:

  • grupa 1: 1–5 sierpnia 11.00-15.00
  • grupa 2: 8–12 sierpnia 11.00-15.00
  • grupa 3: 16–20 sierpnia 11.00-15.00
  • grupa 4: 22–26 sierpnia 11.00-15.00
  • grupa 5: 29 sierpnia – 2 września 11.00-15.00.

Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem: warsztaty@teatrbarakah.com. Organizatory proszą o wskazanie dwóch grup – preferowanej i rezerwowej.

Teatr Barakah zadba także o tych uczestników warsztatów, którzy w trakcie ich trwania mogą mieć problem z zapewnieniem opieki dla dzieci. W czasie warsztatów dla dorosłych odbędą się także warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku od 7 lat. Te zajęcia również będą bezpłatne i będzie na nich obecna tłumaczka. Osoby, które chciałyby zapisać dzieci na zajęcia, proszone są o zaznaczenie tego w zgłoszeniu (należy podać liczbę dzieci oraz wiek).


warsztaty z języka polskiego dla Ukrainy - ulotka

pokaż metkę
Autor: Anna Latocha
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-07-25
Data aktualizacji: 2022-08-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź