Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Sacrum Profanum: trwa sprzedaż biletów na festiwal

Już 1 listopada startuje 18. edycja festiwalu Sacrum Profanum, która potrwa do 29 listopada. W tym roku impreza, której przyświeca hasło „Młodość”, odbywa się w przestrzeni wirtualnej – na platformie PLAY KRAKÓW. Trwa sprzedaż karnetów na cały festiwal oraz biletów na poszczególne wydarzenia, a także proces akredytacyjny.

Fot. Krakowskie Biuro Festiwalowe

18. edycja festiwalu to dziewięć premierowych koncertów oraz liczne wydarzenia towarzyszące, m.in. warsztaty dla dzieci czy „Opera dla głuchych” Roberta Piotrowicza. Program tegorocznego Sacrum Profanum obejmuje utwory z Polski, Irlandii, Kanady, USA i Australii. Zakup wirtualnych wejściówek na rozpoczynający się 1 listopada festiwal możliwy jest na platformie playkrakow.com.

Wszystkie wydarzenia towarzyszące są bezpłatne, natomiast wśród koncertów festiwalowych tylko sześć z dziewięciu wymaga zakupu wirtualnego biletu. Ceny za dostęp do koncertu zamykają się w przedziale 10-15 zł. Istnieje również możliwość zakupu karnetu festiwalowego w cenie 45 zł, obejmującego wszystkie nagrania płatne w ramach 18. edycji festiwalu Sacrum Profanum. Możliwość odtworzenia danego koncertu rozpoczyna się w momencie jego premiery na platformie PLAY KRAKÓW i jest dostępna przez 48 godzin od pierwszego uruchomienia nagrania. Sprzedaż biletów oraz karnetów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem platformy.

Festiwal rozpocznie się 1 listopada koncertem „Ars Antiqua” w wykonaniu Stefana Węgłowskiego. „From 1 to 7” to cykl pieśni będących swoistym hołdem dla zmarłej matki kompozytora Doroty Grynczel – nawiązujący do jej twórczości, ale też bolesnych etapów procesu pożegnania wybitnej malarki. Premierowa emisja koncertu w niedzielę, 1 listopada o godz. 20.00 będzie dostępna bezpłatnie na platformie PLAY KRAKÓW oraz na antenie i w kanałach cyfrowych Programu Drugiego Polskiego Radia, po premierze zaś materiał trafi do płatnej oferty miejskiej platformy VOD.

Z kolei „Kompozycja paragrafowa” w niedzielę, 8 listopada o godz. 20.00 będzie koncertem, w którym to widzowie zadecydują o tym, jak potoczy się kariera „młodego i dobrze zapowiadającego się kompozytora z Krakowa” – to livestream. Całość materiału dostępna będzie również w późniejszym terminie na platformie PLAY KRAKÓW.

Pełny program festiwalu dostępny jest na sacrumprofanum.com

Na festiwal zapraszają Miasto Kraków i KBF.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-10-23
Data aktualizacji: 2020-10-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź