Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Arena na Fest!, czyli zlot food trucków w Arena Garden

Arena na Fest!, czyli zlot food trucków, muzyka na żywo w wykonaniu Old Metropolitan Band, warsztaty i pokazy naukowe dla najmłodszych – to wszystko czeka w Arena Garden, wyjątkowej strefie, która działa przy TAURON Arenie Kraków.

Fot. materiały prasowe

Arena Garden Street Food Market to strefa przygotowana w klimacie ogrodu, która przez całe wakacje działa przy TAURON Arenie Kraków. Do jej aranżacji wykorzystano dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać można na leżakach, w specjalnie przygotowanych altanach z meblami ogrodowymi oraz w Coffee Garden.

Część gastronomiczna obejmuje kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata. W ofercie są m.in. frytki tradycyjne, bułeczki bao, pizza, burgery, dania z grilla, lody rzemieślnicze, wata cukrowa i inne słodycze. Działają również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami – pyszną kawą, domową lemoniadą i piwem. Część oferty zmienia się w poszczególnych tygodniach.

Harmonogram:

niedziela, 26 lipca

  • godz. 12.00 – otwarcie strefy gastronomicznej,
  • godz. 12.00-18.00 – Park Doświadczeń na terenie Arena Garden. Niektóre maszyny z parku będą dostępne dla dzieci na terenie strefy,
  • godz. 12.00-21.00 – Arena na FEST! Zlot Food Trucków,
  • godz. 12.30-18.30 – Lechendy trenują w Krakowie. Więcej szczegółów: www.facebook.com,
  • godz. 17.00 – naukowe eksperymenty z Doktorem WOW,
  • godz. 12.00-18.00 – wernisaż wystawy Anny Wójcik w strefie Arena Garden. Więcej informacji: www.facebook.com,
  • godz. 13.00-14.30; 15.15-16.45; 17.30-19.00 – warsztaty „Las w słoju”. Obowiązują wcześniejsze zapisy; warsztaty są płatne. Więcej informacji na stronie: www.facebook.com,
  • godz. 20.00 – 25 Summer Jazz Festiwal Kraków w Arena Garden – Old Metropolitan Band. Polska grupa muzyczna grająca jazz tradycyjny, utworzona w Krakowie w czerwcu 1968 r. W repertuarze zespołu znajdują się standardy jazzu tradycyjnego, znane „evergreens” jak: „Bel Ami”, „Midnight in Moscow”, „Oczy Czarne”. Więcej informacji www.facebook.com.
pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-07-26
Data aktualizacji: 2020-07-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź