Komunikat archiwalny

Noc Tańca 2020 odwołana!

Nie odbędzie się tegoroczna edycja Nocy Tańca. Odwołanie imprezy wynika z aktualnego zakazu z organizowania widowisk i zgromadzeń. Osoby, które zgłosiły propozycje do programu przedsięwzięcia, mogą jednak przysłać materiały wideo, które zostaną opublikowane na stronie internetowej poświęconej temu wydarzeniu.

Noc Tańca 2020 odwołana!
Fot. Krakowskie Noce

Komunikat Organizatorów Nocy Tańca 2020:

„Z wielką przykrością informujemy, że zaplanowana na 6 czerwca br. Noc Tańca 2020 zostaje odwołana. Jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną Noc Tańca w związku z ogłoszeniem na obszarze Polski stanu epidemii oraz całkowitym zakazem organizowania widowisk i innych zgromadzeń. Mamy nadzieję, że ta decyzja, podyktowana troską o bezpieczeństwo organizatorów i odbiorców tego wydarzenia, spotka się z Państwa zrozumieniem.

Niezależnie od tego planujemy zamieścić materiały wideo z pokazów, spektakli, warsztatów i innych tanecznych inicjatyw na stronie www.krakowskienoce.pl – w zakładce: Noc Tańca 2020. Dlatego tych z Państwa, którzy nadesłali do nas propozycje do programu imprezy i dysponują materiałami wideo, prosimy o przesłanie linków do tych materiałów. Zostaną one zamieszczone na ogólnodostępnej  stronie internetowej inicjatywy. W ten sposób chcemy promować dokonania krakowskiego środowiska artystycznego związanego z tańcem. Linki do materiałów wideo można przesyłać do 10 maja br. na adres: Renata.Poplawska@um.krakow.pl.”

Noc Tańca stanowi jeden z komponentów marki Krakowskie Noce. Marka ta jest mocno rozpoznawalna, a wydarzenia wchodzące w jej skład cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i gości odwiedzających Kraków.

Więcej informacji na stronie internetowej krakowskienoce.pl.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także