Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Teatr Barakah zaprasza na koncerty i spektakle on-line

Teatr Barakah w ramach akcji #zostanwdomu zamienił się w Teatr Barakah on-line. W internecie można zobaczyć archiwalne spektakle, uczestniczyć w jam session oraz w projekcie Chochla Literacka.

Fot. materiały prasowe/Barakah

W internecie możemy zobaczyć archiwalne spektakle teatru – na przykład „Jednoręki ze Spokane”, odcinki cyklu teatralno-kabaretowego „Noce Waniliowych Myszy”, a także materiały zrealizowane podczas prób do premiery „Innych ludzi” w reż. Macieja Gorczyńskiego na podstawie książki Doroty Masłowskiej (premiera spektaklu wstępnie planowana była na kwiecień). Do sieci teatr przeniósł też cyklicznie środowe projekty muzyczne: Folk Session i Rytmiczna Barakah, które tradycyjnie odbywają się w ArtCafe Barakah.

W wersji on-line odbywa się także literacki kabaret Chochla Literacka. Dziś, 20 marca, o godz. 21.00 na swoim profilu teatr udostępni specjalny materiał przygotowany na okazję kwarantanny przez Grzegorza Like i Amadou Guino.

W sobotę natomiast Teatr Barakah zaprasza na spotkanie z Maciejem Gorczyńskim. O godz. 19.00 na profilu teatru pojawi się „Requiem” na podstawie Hanocha Levina, a w niedzielę, także o godz. 19.00, odbędzie się premiera trailera „Innych ludzi”.  

Szczegóły na stronie internetowej teatru oraz na portalu Facebook.

plakat

pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-03-20
Data aktualizacji: 2020-03-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź