Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Śniadanie Biegowe przed 21. Cracovia Maratonem

Już dziś, 6 kwietnia pełnoletnich biegaczy zapraszamy na Śniadanie Biegowe przed zbliżającymi się 21. Cracovia Maratonem i wydarzeniami towarzyszącymi – wspólny trening w ramach cyklu „Biegaj w Krakowie!”, a następnie spotkanie przy zdrowym posiłku w hotelu Novotel Kraków Centrum. Gościem specjalnym będzie Kasia Biołus – dietetyczka sportowa, ekspertka ASICS.

Fot. materiały prasowe

Trening – gdzie się spotykamy i co będziemy robić?

Spotykamy się przy Błoniach Krakowskich (zbiórka przed Sklepem Biegacza w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia przy ul. Józefa Kałuży 1) o godz. 10.00. Przyjść może każdy dorosły, bez względu na poziom zaawansowania. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Rozpoczniemy od wspólnego truchtu w ramach rozgrzewki, a następnie skupimy się na technice biegu. Wykonamy dynamiczne przebieżki i ćwiczenia sprawnościowe.

Śniadanie Biegowe

Na koniec truchtem udamy się do hotelu Ibis Kraków Centrum, gdzie po zajęciach spotkamy się na naszym Śniadaniu Biegowym. Wspólnie spędzimy czas, porozmawiamy i podsumujemy nasze dotychczasowe przygotowania. Podczas spotkania informacje o żywieniu przedstartowym oraz cenne wskazówki przekaże dietetyczka sportowa – Kasia Biołus, ekspertka ASICS.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-04-03
Data aktualizacji: 2024-04-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź