Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Szukasz sportowych wrażeń? Pobierz wejściówkę na maraton fitness

Jak najlepiej wykorzystać energię i zapał do ćwiczeń lub znaleźć motywację do ich wykonywania? Proponujemy udział w III Maratonie Fitness w małej hali TAURON Areny Kraków. By dołączyć do wydarzenia, wystarczy pobrać wejściówkę. Specjalnie w ramach kampanii „Kraków w formie” przygotowaliśmy dodatkową, bezpłatną pulę takich wejściówek! Poziom Twojego zaawansowania w tym treningu nie ma znaczenia – najważniejsze są chęci i gotowość do działania. Widzimy się już 27 kwietnia.

Fot. materiały prasowe

Kraków w formie? Jak najbardziej, również w tym roku! To już IV edycja kampanii sportowo-rekreacyjnej, która motywuje krakowian do dbania o zdrowy styl życia. Aktywną wiosnę rozpoczynamy od maratonu fitness, czyli dużej dawki energii do działania. W tym sezonie przyda się dynamiczny start, bo organizatorzy kampanii zaplanowali wiele ciekawych wydarzeń.

Jak odnaleźć radość w uprawianiu sportu, a przy okazji rozważnie uruchomić swoje ciało? Przekonamy się podczas zajęć z pomysłodawczynią wydarzenia – Dominiką Waksmundzką, fitness coachem z klubu „Forma na lata”. Warto pamiętać, że odpowiednie nastawienie oraz wiedza o korzyściach, jakie niosą ze sobą ćwiczenia w dobrej atmosferze, pozwolą nam wrócić do formy i równowagi.

– Maraton Fitness jest dla wszystkich kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Zapraszamy osoby pracujące, rodziców, studentów, a także młodzież za zgodą opiekuna. Średnia wieku na imprezie sportowej to od 20 roku życia do nawet 60+. Tak naprawdę nie ma znaczenia ile masz lat, ważne jest to, aby aktywnie spędzić czas i świetnie się bawić – podkreśla Dominika Waksmundzka.

Pobierz wejściówkę i bądź FITness – dodatkowa pula wejściówek

To będą trzy energiczne treningi, które polubisz od pierwszego ćwiczenia. Będą one dopasowane do Twojego poziomu zaawansowania w treningu – początkującego lub średniozaawansowanego. Dodatkowo na miejscu będzie możliwość skorzystania z konsultacji u trenera personalnego, dietetyka klinicznego z profesjonalną analizą składu ciała oraz konsultacji i pomocy u fizjoterapeuty. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 10.00, oficjalny start maratonu – godz. 11.00.

Specjalnie dla „Kraków w formie” przygotowano bezpłatne wejściówki na wydarzenie, które możesz już dziś pobrać tutaj – bilet „Basic”. Potwierdzenie uczestnictwa, wraz z biletem, otrzymasz w wiadomości e-mail. Obowiązuje limit miejsc w ramach dodatkowej bezpłatnej puli biletów.

Jak przygotować się do zajęć?

Pamiętaj o zabraniu ze sobą wygodnego stroju i obuwia na zmianę. Uwaga! Nie zapomnij o przyniesieniu swojej maty do ćwiczeń i ręcznika – na pewno się przydadzą.

Szczegóły są dostępne na stronie klubu „Forma na lata”.

Prowadzące:

  • Dominika Waksmundzka – Fitness Coach z 10-letnim doświadczeniem w branży fitness, właścicielka klubu „Forma na lata”
  • Kinga Gromek – trenerka personalna, instruktorka zajęć fitness oraz dietetyczka kliniczna
  • Anna Jędruch – trenerka zajęć Body & Mind, joginka i trenerka fitness i personalna
  • Gabriela Mazur – instruktorka fitness, stretchingu oraz trenerka personalna.
pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-03-20
Data aktualizacji: 2024-04-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź